Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami
Barbara Sikorska

licencja pośrednika:  6928

ul. Drzewieckiego 34/3
54-129 Wrocław

Lokalizacja naszego biura

Barbara Sikorska Nieruchomości
najlepsze biuro nieruchomości we Wrocławiu

Zobacz oferty

Napisz do nas czego szukasz

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

W sprawie
Wysokość budżetu

Wiadomość

*“W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) wpisując dane do formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych Administratorem danych osobowych jest Barbara Sikorska prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą ARKA POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCI Barbara Sikorska z siedzibą we Wrocławiu 54-129 przy ul. St. Drzewieckiego 34 /3. Dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych w tym profilowanie i cele analityczne.”

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Barbarę Sikorską prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą ARKA POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCI Barbara Sikorska z siedzibą we Wrocławiu 54-129 przy ul. St. Drzewieckiego 34 /3.

*Wyrażam zgodę na przesyłanie na wskazany adres poczty elektronicznej i numer telefonu informacji handlowych drogą elektroniczną lub kontaktu telefonicznego od przez Barbarę Sikorską prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą ARKA POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCI Barbara Sikorska z siedzibą we Wrocławiu 54-129 przy ul. St Drzewieckiego 34 /3.